Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
XcAkJ5

Flick Fan - 46 Film Ratings

Member Since: Jul 28, 2018

more Recent Ratings
75 40% American History X (1998) - Jul 28, 2018
70 19% Idiocracy (2006) - Jul 28, 2018
70 19% The Breakfast Club (1985) - Jul 28, 2018
75 40% The Departed (2006) - Jul 28, 2018
70 19% Men in Black III (2012) - Jul 28, 2018
95 96% The Big Lebowski (1998) - Jul 28, 2018
80 60% Reservoir Dogs (1992) - Jul 28, 2018
75 40% Dunkirk (2017) - Jul 28, 2018
75 40% The Illusionist (2006) - Jul 28, 2018
80 60% Man on Wire (2008) - Jul 28, 2018