Xen

xen
Flick Fan - 75 Film Ratings
Member Since: 10 Nov 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 46% Anthropoid (2016) - Rated 08 Dec 2016
75 27% Child 44 (2015) - Rated 08 Dec 2016
90 84% Hell or High Water (2016) - Rated 06 Dec 2016
75 27% Jurassic World (2015) - Rated 25 Nov 2016
80 46% Rise of the Planet of the Apes (2011) - Rated 24 Nov 2016
90 84% Se7en (1995) - Rated 17 Nov 2016
75 27% War Dogs (2016) - Rated 15 Nov 2016
85 66% A Guide to Recognizing Your Saints (2006) - Rated 10 Nov 2016
80 46% Charlie Countryman (2013) - Rated 10 Nov 2016
75 27% Star Trek Into Darkness (2013) - Rated 10 Nov 2016