Xfritz5375

xfritz5375
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 23 Aug 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

97 0% American History X (1998) - Rated 23 Aug 2016
89 0% Scarface (1983) - Rated 23 Aug 2016
100 0% Un Chien Andalou (1929) - Rated 23 Aug 2016
100 0% Inglourious Basterds (2009) - Rated 23 Aug 2016
100 0% City of God (2002) - Rated 23 Aug 2016
100 0% Taxi Driver (1976) - Rated 23 Aug 2016
100 0% Boogie Nights (1997) - Rated 23 Aug 2016
100 0% The Departed (2006) - Rated 23 Aug 2016
98 0% Blue Velvet (1986) - Rated 23 Aug 2016
100 0% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 23 Aug 2016
"This is my favorite movie ever"