Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
XjkPCt

Flick Fan - 19 Film Ratings

Member Since: Jul 26, 2019

more Recent Ratings
90 78% 12 Angry Men (1957) - Jul 26, 2019
90 78% The Sting (1973) - Jul 26, 2019
75 28% 127 Hours (2010) - Jul 26, 2019
95 97% Pulp Fiction (1994) - Jul 26, 2019
85 57% The Mummy Returns (2001) - Jul 26, 2019
85 57% Ocean's Twelve (2004) - Jul 26, 2019
80 44% Shaun of the Dead (2004) - Jul 26, 2019
90 78% Inside Out (2015) - Jul 26, 2019
90 78% Back to the Future (1985) - Jul 26, 2019
90 78% Lethal Weapon (1987) - Jul 26, 2019