Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
XkY6QR

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Jan 19, 2020

more Recent Ratings
90 0% Little Women (2019) - Jan 19, 2020
100 0% Barton Fink (1991) - Jan 19, 2020
90 0% Good Bye Lenin! (2003) - Jan 19, 2020
0% Miss Congeniality (2000) - Jan 19, 2020
80 0% Blue Is the Warmest Color (2013) - Jan 19, 2020
100 0% Boyhood (2014) - Jan 19, 2020
80 0% The Royal Tenenbaums (2001) - Jan 19, 2020
90 0% The Elephant Man (1980) - Jan 19, 2020
80 0% Dogville (2003) - Jan 19, 2020
100 0% It's a Wonderful Life (1946) - Jan 19, 2020