Xristos

xristos
Flick Fan - 65 Film Ratings
Member Since: 05 Nov 2015
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 66% Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Rated 21 Nov 2015
94 96% Reservoir Dogs (1992) - Rated 21 Nov 2015
70 27% The Kids Are All Right (2010) - Rated 21 Nov 2015
87 71% The Hangover (2009) - Rated 21 Nov 2015
85 58% Good Will Hunting (1997) - Rated 21 Nov 2015
68 23% Four Weddings and a Funeral (1994) - Rated 21 Nov 2015
90 83% Scarface (1983) - Rated 21 Nov 2015
85 58% The Theory of Everything (2014) - Rated 21 Nov 2015
71 31% The Expendables 2 (2012) - Rated 21 Nov 2015
86 66% The Butterfly Effect (2004) - Rated 21 Nov 2015