Xytruin

xytruin
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 27 Dec 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 31% Beverly Hills Cop (1984) - Rated 27 Dec 2018
95 91% The Matrix Revolutions (2003) - Rated 27 Dec 2018
80 72% Man on the Moon (1999) - Rated 27 Dec 2018
70 54% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Rated 27 Dec 2018
70 54% The Hunger Games (2012) - Rated 27 Dec 2018
65 31% Starship Troopers (1997) - Rated 27 Dec 2018
70 54% Avengers: Age of Ultron (2015) - Rated 27 Dec 2018
75 64% The Lost World: Jurassic Park (1997) - Rated 27 Dec 2018
95 91% Death at a Funeral (2007) - Rated 27 Dec 2018
85 81% The Last Temptation of Christ (1988) - Rated 27 Dec 2018