Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Y5lpLw

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Oct 6, 2018

more Recent Ratings
85 50% Chocolat (2000) - Oct 06, 2018
70 10% Spider-Man 2 (2004) - Oct 06, 2018
80 30% Gladiator (2000) - Oct 06, 2018
85 50% The X Files: Fight the Future (1998) - Oct 06, 2018
70 10% Horrible Bosses (2011) - Oct 06, 2018
80 30% A History of Violence (2005) - Oct 06, 2018
90 70% Before Sunset (2004) - Oct 06, 2018
90 70% Match Point (2005) - Oct 06, 2018
95 85% Rain Man (1988) - Oct 06, 2018
100 95% The Dark Knight (2008) - Oct 06, 2018