Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Y6sDxT

Flick Fan - 47 Film Ratings

Member Since: Aug 1, 2018

more Recent Ratings
96 80% The Dark Knight (2008) - Aug 01, 2018
90 44% Inception (2010) - Aug 01, 2018
90 44% Shutter Island (2010) - Aug 01, 2018
92 58% Casino (1995) - Aug 01, 2018
85 24% Cape Fear (1991) - Aug 01, 2018
95 74% Taxi Driver (1976) - Aug 01, 2018
93 67% Pulp Fiction (1994) - Aug 01, 2018
97 85% Casablanca (1942) - Aug 01, 2018
99 91% Psycho (1960) - Aug 01, 2018
95 74% North by Northwest (1959) - Aug 01, 2018