Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
YBkZGB

Flick Fan - 39 Film Ratings

Member Since: May 5, 2019

more Recent Ratings
97 85% The Dark Knight (2008) - May 05, 2019
82 38% Avatar (2009) - May 05, 2019
37 10% Titanic (1997) - May 05, 2019
89 51% Magic Mike (2012) - May 05, 2019
80 29% Black Mass (2015) - May 05, 2019
94 64% Mad Max: Fury Road (2015) - May 05, 2019
40 16% Draft Day (2014) - May 05, 2019
81 33% Inside Llewyn Davis (2013) - May 05, 2019
93 58% Gravity (2013) - May 05, 2019
79 25% Knocked Up (2007) - May 05, 2019