Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
YCGscj

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Mar 12, 2019

more Recent Ratings
55 25% Her (2013) - Mar 12, 2019
100 80% 22 Jump Street (2014) - Mar 12, 2019
60 35% Interstellar (2014) - Mar 12, 2019
100 80% Monsters University (2013) - Mar 12, 2019
79 55% The Truman Show (1998) - Mar 12, 2019
39 5% The Mask (1994) - Mar 12, 2019
68 45% (500) Days of Summer (2009) - Mar 12, 2019
100 80% Home Alone (1990) - Mar 12, 2019
45 15% Cars (2006) - Mar 12, 2019
100 80% Toy Story 2 (1999) - Mar 12, 2019