Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
YIyKIg

Flick Fan - 35 Film Ratings

Member Since: Nov 22, 2019

more Recent Ratings
84 55% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Nov 22, 2019
79 40% Mary and Max (2009) - Nov 22, 2019
83 51% Scarface (1983) - Nov 22, 2019
97 87% Jaws (1975) - Nov 22, 2019
99 98% Au revoir les enfants (1987) - Nov 22, 2019
95 82% A Separation (2011) - Nov 22, 2019
80 44% Three Colors: Blue (1993) - Nov 22, 2019
79 40% Dodsworth (1936) - Nov 22, 2019
63 18% The Night of the Hunter (1955) - Nov 22, 2019
90 72% Saving Private Ryan (1998) - Nov 22, 2019