Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
YSelzavon

Flick Fan - 14 Film Ratings

Member Since: Jun 26, 2020

Location: UK

more Recent Ratings
Check out YSelzavon's...
90 78% Tokyo Story (1953) - Jun 26, 2020
100 96% Ikiru (1952) - Jun 26, 2020
95 89% Synecdoche, New York (2008) - Jun 26, 2020
90 78% Stalker (1979) - Jun 26, 2020
75 50% The Conversation (1974) - Jun 26, 2020
70 28% Dawn of the Dead (1978) - Jun 26, 2020
60 10% Watchmen (2009) - Jun 26, 2020
80 64% A Separation (2011) - Jun 26, 2020
80 64% Do the Right Thing (1989) - Jun 26, 2020
70 28% Midsommar (2019) - Jun 26, 2020