Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
YXEL

Movie Buff - 210 Film Ratings

Member Since: Apr 25, 2018

Location: Turkey

more Recent Ratings
90 87% Black Swan (2010) - Apr 25, 2018
80 48% Coneheads (1993) - Apr 25, 2018
80 48% 300 (2007) - Apr 25, 2018
85 69% Ghost (1990) - Apr 25, 2018
80 48% Hook (1991) - Apr 25, 2018
85 69% K-PAX (2001) - Apr 25, 2018
85 69% Click (2006) - Apr 25, 2018
75 32% Charlie's Angels (2000) - Apr 25, 2018
85 69% X-Men: Days of Future Past (2014) - Apr 25, 2018
70 17% Blade II (2002) - Apr 25, 2018