Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
YZbq61

Flick Fan - 94 Film Ratings

Member Since: May 25, 2019

more Recent Ratings
1% Suicide Squad (2016) - May 25, 2019
90 62% American Beauty (1999) - May 25, 2019
85 44% Memoirs of a Geisha (2005) - May 25, 2019
90 62% High Fidelity (2000) - May 25, 2019
50 11% Match Point (2005) - May 25, 2019
100 90% Despicable Me (2010) - May 25, 2019
40 7% The Royal Tenenbaums (2001) - May 25, 2019
70 20% Marie Antoinette (2006) - May 25, 2019
100 90% Some Like It Hot (1959) - May 25, 2019
95 77% Red Dragon (2002) - May 25, 2019