YaPaY

yapay
Movie Buff - 151 Film Ratings
Member Since: 03 Feb 2015
Location: Switzerland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

30 7% Bir Zamanlar Anadolu'da (2011) - Rated 04 Apr 2022
70 32% Cobra Kai (2018) - Rated 04 Apr 2022
65 22% Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Rated 04 Apr 2022
82 72% Severance (2022) - Rated 04 Apr 2022
80 61% Yeşilçam (2021) - Rated 04 Apr 2022
45 12% There Will Be Blood (2007) - Rated 04 Apr 2022
10 2% Don't Look Up (2021) - Rated 04 Apr 2022
80 61% Ahlat Agaci (2018) - Rated 30 Nov 2020
90 90% Leyla ile Mecnun (2011) - Rated 30 Nov 2020
85 79% The Prestige (2006) - Rated 30 Nov 2020