Yanksba1

yanksba1
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 22 Feb 2008
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 87% Hot to Trot (1988) - Rated 22 Feb 2008
99 72% Seabiscuit (2003) - Rated 22 Feb 2008
100 87% Let It Ride (1989) - Rated 22 Feb 2008
100 87% Chairman of the Board (1998) - Rated 22 Feb 2008
100 87% Breakin' (1984) - Rated 22 Feb 2008
100 87% Good Burger (1997) - Rated 22 Feb 2008
90 52% Reservoir Dogs (1992) - Rated 22 Feb 2008
83 32% O Brother, Where Art Thou? (2000) - Rated 22 Feb 2008
80 20% Small Time Crooks (2000) - Rated 22 Feb 2008
85 40% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Rated 22 Feb 2008