Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Yasin M.

Film Freak - 825 Film Ratings

Member Since: Jan 13, 2018

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out Yasin M.'s...
75 48% Uncut Gems (2019) - Feb 11, 2020
90 99% The Leftovers (2014) - Jan 06, 2020
77 55% Gölge oyunu (1992) - Oct 10, 2019
85 96% Kirik bir ask hikayesi (1981) - Oct 07, 2019
80 73% The Great Beauty (2013) - Oct 06, 2019
84 95% Joker (2019) - Oct 04, 2019
87 98% Parasite (2019) - Sep 24, 2019
75 48% Breathless (1960) - Sep 22, 2019
20 7% The Meg (2018) - Sep 22, 2019
20 7% The Pink Panther 2 (2009) - Sep 22, 2019