Yatornio

yatornio
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 24 Oct 2021
Location: Glasgow, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

20 5% Clickbait (2021) - Rated 24 Oct 2021
80 50% Star Trek: The Next Generation (1987) - Rated 24 Oct 2021
85 65% Star Trek: Deep Space Nine (1993) - Rated 24 Oct 2021
90 75% Doctor Who (2005) - Rated 24 Oct 2021
98 95% Better Call Saul (2015) - Rated 24 Oct 2021
95 85% Dark (2017) - Rated 24 Oct 2021
65 20% Ted 2 (2015) - Rated 24 Oct 2021
80 50% Jessica Jones (2015) - Rated 24 Oct 2021
75 35% Frozen (2013) - Rated 24 Oct 2021
65 20% The Falcon and the Winter Soldier (2021) - Rated 24 Oct 2021