YayFeminism

yayfeminism
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 24 Apr 2022
Location: Finland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 90% Palm Springs (2020) - Rated 24 Apr 2022
85 40% Don't Look Up (2021) - Rated 24 Apr 2022
75 10% Avatar (2009) - Rated 24 Apr 2022
90 65% Forrest Gump (1994) - Rated 24 Apr 2022
90 65% The Hunger Games (2012) - Rated 24 Apr 2022
90 65% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 24 Apr 2022
75 10% Interstellar (2014) - Rated 24 Apr 2022
78 25% Knives Out (2019) - Rated 24 Apr 2022
85 40% Persian Lessons (2020) - Rated 24 Apr 2022
100 90% Interstate 60 (2002) - Rated 24 Apr 2022