Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Yeet,Beyonce

Flick Fan - 43 Film Ratings

Member Since: Aug 8, 2018

Location: New Zealand

Bio: I get kinda aggressive when I watch vines, so BE CAREFUL WITH YOUR REFERENCES. I\'m nearly always reading, and I don\'t watch much TV. My family watches a fair few movies together every now and then (meaning too many movies for my tiny brain capacity), so I\'m constantly feeling my brain cells die alone. I\'m also a passionate crazy cat lady in the making.
more Recent Ratings
59 22% Chicken Little (2005) - Aug 13, 2018
40 17% How to Be Single (2016) - Aug 13, 2018
68 29% Pitch Perfect 3 (2017) - Aug 13, 2018
80 46% Pitch Perfect 2 (2015) - Aug 13, 2018
89 72% Pitch Perfect (2012) - Aug 13, 2018
85 62% xXx: Return of Xander Cage (2017) - Aug 13, 2018
80 46% 50 First Dates (2004) - Aug 13, 2018
20 8% Coraline (2009) - Aug 13, 2018
80 46% Dolphin Tale 2 (2014) - Aug 13, 2018
80 46% Dolphin Tale (2011) - Aug 13, 2018