Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
YfkzLH

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Apr 3, 2019

more Recent Ratings
65 55% Se7en (1995) - Apr 03, 2019
40 35% The Green Mile (1999) - Apr 03, 2019
15 15% Salt (2010) - Apr 03, 2019
80 80% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Apr 03, 2019
80 80% Chinatown (1974) - Apr 03, 2019
50 45% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Apr 03, 2019
80 80% Memento (2001) - Apr 03, 2019
35 25% Predators (2010) - Apr 03, 2019
10 5% You Don't Mess with the Zohan (2008) - Apr 03, 2019
80 80% American Beauty (1999) - Apr 03, 2019