Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
YoAdrian

Flick Fan - 73 Film Ratings

Member Since: Jul 7, 2018

Location: USA

more Recent Ratings
Check out YoAdrian's...
91 91% Sorry to Bother You (2018) - Aug 05, 2018
89 87% District 9 (2009) - Aug 04, 2018
79 54% Black Panther (2018) - Aug 04, 2018
94 96% Isle of Dogs (2018) - Aug 04, 2018
86 76% Annihilation (2018) - Aug 04, 2018
87 81% The Shape of Water (2017) - Aug 04, 2018
86 76% Lady Bird (2017) - Aug 04, 2018
81 62% A Quiet Place (2018) - Aug 04, 2018
31 2% Hotel Artemis (2018) - Aug 04, 2018
54 11% Ready Player One (2018) - Aug 04, 2018