Yochi

yochi
Flick Fan - 92 Film Ratings
Member Since: 26 Dec 2015
Location: South Georgia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 15% The Fast and the Furious (2001) - Rated 27 Dec 2015
70 15% Mrs. Doubtfire (1993) - Rated 27 Dec 2015
70 15% Bruce Almighty (2003) - Rated 27 Dec 2015
78 27% To Kill a Mockingbird (1962) - Rated 27 Dec 2015
60 4% A Bug's Life (1998) - Rated 27 Dec 2015
70 15% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 27 Dec 2015
90 66% The Town (2010) - Rated 27 Dec 2015
90 66% Intouchables (2011) - Rated 27 Dec 2015
60 4% Jurassic Park III (2001) - Rated 27 Dec 2015
93 84% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 27 Dec 2015