Yorukoglum

yorukoglum
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 20 Mar 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 85% The Butterfly Effect (2004) - Rated 17 Sep 2017
85 50% 12 Monkeys (1995) - Rated 17 Sep 2017
80 17% Con Air (1997) - Rated 28 Aug 2016
80 17% Amélie (2001) - Rated 04 Jul 2016
80 17% The Hangover (2009) - Rated 04 Jul 2016
85 50% The Wind Rises (2013) - Rated 04 Jul 2016
83 32% Catch Me If You Can (2002) - Rated 22 Jun 2016
85 50% Persepolis (2007) - Rated 14 May 2016
70 3% bi küçük Eylül meselesi (2014) - Rated 14 May 2016
85 50% Interstellar (2014) - Rated 14 May 2016