Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
YrQDFR

Flick Fan - 14 Film Ratings

Member Since: Mar 23, 2019

more Recent Ratings
80 57% Triple Frontier (2019) - Mar 23, 2019
90 82% Rebecca (1940) - Mar 23, 2019
92 96% Heat (1995) - Mar 23, 2019
70 35% Logan (2017) - Mar 23, 2019
70 35% Ruby Sparks (2012) - Mar 23, 2019
80 57% The Way, Way Back (2013) - Mar 23, 2019
40 17% Red (2010) - Mar 23, 2019
70 35% Rogue One: A Star Wars Story (2016) - Mar 23, 2019
70 35% Nebraska (2013) - Mar 23, 2019
30 7% Next (2007) - Mar 23, 2019