Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
YssEWL

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Sep 7, 2019

more Recent Ratings
80 55% American History X (1998) - Sep 07, 2019
80 55% The Imitation Game (2014) - Sep 07, 2019
85 75% Argo (2012) - Sep 07, 2019
80 55% Mulholland Drive (2001) - Sep 07, 2019
75 35% Life of Pi (2012) - Sep 07, 2019
90 85% The Dark Knight (2008) - Sep 07, 2019
20 5% The Transporter (2002) - Sep 07, 2019
95 95% Memento (2001) - Sep 07, 2019
60 25% Melancholia (2011) - Sep 07, 2019
50 15% Black Hawk Down (2001) - Sep 07, 2019