Yun

yun
Flick Fan - 45 Film Ratings
Member Since: 11 Mar 2013
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

91 41% Life of Pi (2012) - Rated 05 May 2013
83 14% The Cure (1995) - Rated 04 Apr 2013
90 37% Harvey (1950) - Rated 03 Apr 2013
87 25% On Golden Pond (1981) - Rated 03 Apr 2013
85 20% The Cheyenne Social Club (1970) - Rated 03 Apr 2013
92 53% Mr. Smith Goes to Washington (1939) - Rated 03 Apr 2013
90 37% Extract (2009) - Rated 02 Apr 2013
89 31% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 02 Apr 2013
85 20% Capote (2005) - Rated 02 Apr 2013
89 31% Donnie Darko (2001) - Rated 29 Mar 2013