Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
YungBeta

Movie Buff - 133 Film Ratings

Member Since: Jun 26, 2016

Location: Sweden

more Recent Ratings
Check out YungBeta's...
85 89% The Matrix (1999) - Apr 06, 2020
86 94% No Country for Old Men (2007) - Apr 04, 2020
78 61% Good Will Hunting (1997) - Apr 01, 2020
88 98% Se7en (1995) - Mar 29, 2020
77 55% Superbad (2007) - Mar 28, 2020
82 75% Catch Me If You Can (2002) - Mar 24, 2020
84 85% Inception (2010) - Mar 23, 2020
75 49% The Pianist (2002) - Mar 19, 2020
61 4% Filth (2014) - Jan 14, 2020
74 45% What We Do in the Shadows (2014) - Jan 10, 2020