YuukiAsuna

yuukiasuna
Movie Buff - 332 Film Ratings
Member Since: 24 May 2013
Location: Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 75% Monsters University (2013) - Rated 04 Nov 2013
90 94% Gravity (2013) - Rated 07 Oct 2013
77 53% The Conjuring (2013) - Rated 07 Oct 2013
80 75% Rango (2011) - Rated 07 Oct 2013
50 3% Hannibal Rising (2007) - Rated 07 Oct 2013
55 5% Meet the Fockers (2004) - Rated 13 Sep 2013
85 87% The Lion King II: Simba's Pride (1998) - Rated 13 Sep 2013
88 93% Now You See Me (2013) - Rated 13 Sep 2013
87 91% Flatliners (1990) - Rated 13 Sep 2013
50 3% The Butterfly Effect 2 (2006) - Rated 03 Sep 2013