Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Yy4O6h

Flick Fan - 15 Film Ratings

Member Since: Feb 27, 2019

more Recent Ratings
85 76% Mulholland Drive (2001) - Feb 27, 2019
92 86% Berlin Alexanderplatz (1980) - Feb 27, 2019
75 50% La Haine (1995) - Feb 27, 2019
61 13% Coffee and Cigarettes (2003) - Feb 27, 2019
76 56% Thelma & Louise (1991) - Feb 27, 2019
61 13% The Great Gatsby (2013) - Feb 27, 2019
72 26% The Running Man (1987) - Feb 27, 2019
92 86% 12 Angry Men (1957) - Feb 27, 2019
97 96% Seven Samurai (1954) - Feb 27, 2019
74 40% Valkyrie (2008) - Feb 27, 2019