Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Z7uj4l

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Nov 23, 2019

more Recent Ratings
90 60% Jarhead (2005) - Nov 23, 2019
89 45% 127 Hours (2010) - Nov 23, 2019
97 95% Fahrenheit 9/11 (2004) - Nov 23, 2019
88 35% Cars (2006) - Nov 23, 2019
50 15% The Da Vinci Code (2006) - Nov 23, 2019
95 85% Requiem for a Dream (2000) - Nov 23, 2019
75 25% The Karate Kid, Part II (1986) - Nov 23, 2019
10 5% Mortal Kombat (1995) - Nov 23, 2019
92 75% Shutter Island (2010) - Nov 23, 2019
90 60% Up (2009) - Nov 23, 2019