Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ZBoDWz

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2019

more Recent Ratings
78 27% The Waterboy (1998) - Jan 18, 2019
82 50% Big Daddy (1999) - Jan 18, 2019
81 40% Spirited Away (2001) - Jan 18, 2019
90 90% Up (2009) - Jan 18, 2019
75 4% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Jan 18, 2019
83 59% Fight Club (1999) - Jan 18, 2019
78 27% The Princess Diaries (2001) - Jan 18, 2019
77 13% This Is the End (2013) - Jan 18, 2019
90 90% Inglourious Basterds (2009) - Jan 18, 2019
84 68% The Emperor's New Groove (2000) - Jan 18, 2019