Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ZCkRBJ

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Dec 18, 2018

more Recent Ratings
70 25% Love Actually (2003) - Dec 18, 2018
50 5% Bring It On (2000) - Dec 18, 2018
75 35% Singin' in the Rain (1952) - Dec 18, 2018
80 45% Before Sunrise (1995) - Dec 18, 2018
55 15% Honey, I Shrunk the Kids (1989) - Dec 18, 2018
100 90% The Passion of the Christ (2004) - Dec 18, 2018
95 75% Rain Man (1988) - Dec 18, 2018
85 60% The Karate Kid (1984) - Dec 18, 2018
85 60% Crash (2005) - Dec 18, 2018
100 90% The Birds (1963) - Dec 18, 2018