Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ZFYr6h

Flick Fan - 14 Film Ratings

Member Since: Jul 9, 2018

more Recent Ratings
60 25% Cyrano de Bergerac (1990) - Jul 09, 2018
80 46% In the Name of the Father (1993) - Jul 09, 2018
90 71% Gaslight (1944) - Jul 09, 2018
30 17% No Country for Old Men (2007) - Jul 09, 2018
90 71% The Big Lebowski (1998) - Jul 09, 2018
20 7% Dogville (2003) - Jul 09, 2018
80 46% In the Mood for Love (2000) - Jul 09, 2018
90 71% Rear Window (1954) - Jul 09, 2018
20 7% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Jul 09, 2018
95 92% North by Northwest (1959) - Jul 09, 2018