Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ZKSEZ4

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Sep 15, 2019

more Recent Ratings
90 0% Blazing Saddles (1974) - Sep 15, 2019
90 0% Lost in Translation (2003) - Sep 15, 2019
80 0% Mad Max (1979) - Sep 15, 2019
80 0% Apollo 13 (1995) - Sep 15, 2019
65 0% A.I. Artificial Intelligence (2001) - Sep 15, 2019
70 0% Finding Nemo (2003) - Sep 15, 2019
80 0% Event Horizon (1997) - Sep 15, 2019
90 0% Step Brothers (2008) - Sep 15, 2019
90 0% The Princess Bride (1987) - Sep 15, 2019
80 0% Hercules (1997) - Sep 15, 2019