Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ZONE

Film Freak - 769 Film Ratings

Member Since: Jan 12, 2018

Location: USA

more Recent Ratings
80 55% Sideways (2004) - Mar 04, 2018
70 29% Spider (2002) - Mar 04, 2018
80 55% Warrior (2011) - Feb 28, 2018
80 55% Scanners (1981) - Feb 28, 2018
40 4% The Revenant (2015) - Feb 22, 2018
60 13% Dirty Harry (1971) - Feb 22, 2018
70 29% Kingsman: The Secret Service (2015) - Feb 22, 2018
100 91% Metropolitan (1990) - Feb 22, 2018
50 7% La La Land (2016) - Feb 22, 2018
80 55% Smokin' Aces (2007) - Feb 22, 2018