Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ZOY

Movie Buff - 113 Film Ratings

Member Since: May 26, 2020

Location: Turkey

more Recent Ratings
80 53% Sons of Anarchy (2008) - May 29, 2020
74 31% Godzilla (2014) - May 29, 2020
88 84% Forrest Gump (1994) - May 29, 2020
80 53% Spider-Man 3 (2007) - May 29, 2020
83 68% Spider-Man (2002) - May 29, 2020
80 53% Spider-Man 2 (2004) - May 29, 2020
70 23% Saw (2004) - May 29, 2020
87 83% Deadpool (2016) - May 29, 2020
50 6% Paranormal Activity 2 (2010) - May 29, 2020
90 90% The Godfather (1972) - May 29, 2020