Zaboob

zaboob
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 25 Apr 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 95% Joker (2019) - Rated 25 Apr 2021
70 15% 13 Reasons Why (2017) - Rated 25 Apr 2021
70 15% Orange Is the New Black (2013) - Rated 25 Apr 2021
90 85% Death Note (2006) - Rated 25 Apr 2021
80 45% Black Mirror (2011) - Rated 25 Apr 2021
80 45% Dexter (2006) - Rated 25 Apr 2021
100 95% Breaking Bad (2008) - Rated 25 Apr 2021
75 27% Never Have I Ever (2020) - Rated 25 Apr 2021
88 77% I Am Not Okay with This (2020) - Rated 25 Apr 2021
80 45% Good Girls (2018) - Rated 25 Apr 2021