ZaidK

zaidk
Flick Fan - 35 Film Ratings
Member Since: 24 Oct 2020
Location: India
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 78% Chhichhore (2019) - Rated 30 Oct 2020
90 78% Chennai Express (2013) - Rated 30 Oct 2020
90 78% Bhoothnath Returns (2014) - Rated 30 Oct 2020
80 44% Bhoothnath (2008) - Rated 30 Oct 2020
70 24% Bhool Bhulaiyaa (2007) - Rated 30 Oct 2020
88 65% Bajrangi Bhaijaan (2015) - Rated 30 Oct 2020
73 30% Baaghi 3 (2020) - Rated 30 Oct 2020
80 44% Baaghi 2 (2018) - Rated 30 Oct 2020
80 44% All Is Well (2015) - Rated 30 Oct 2020
85 58% 102 Not Out (2018) - Rated 30 Oct 2020