Zalife

zalife
Movie Buff - 162 Film Ratings
Member Since: 11 Apr 2019
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 16% 12 Monkeys (1995) - Rated 06 Mar 2024
80 16% Zombieland (2009) - Rated 11 Feb 2024
80 16% The Incredibles (2004) - Rated 11 Feb 2024
80 16% The Suicide Squad (2021) - Rated 11 Feb 2024
84 44% Peacemaker (2022) - Rated 11 Feb 2024
82 31% Gen V (2023) - Rated 03 Dec 2023
84 44% City of God (2002) - Rated 17 Sep 2023
82 31% Se7en (1995) - Rated 10 Sep 2023
86 66% Catch Me If You Can (2002) - Rated 03 Sep 2023
80 16% Thor: Ragnarok (2017) - Rated 13 Aug 2023