Zalvorn

zalvorn
Flick Fan - 38 Film Ratings
Member Since: 18 Feb 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

23 1% Silent Hill: Revelation 3D (2012) - Rated 18 Feb 2015
64 18% The Grudge 2 (2006) - Rated 18 Feb 2015
78 40% Fright Night (2011) - Rated 18 Feb 2015
82 43% Dark Shadows (2012) - Rated 18 Feb 2015
42 5% Orphan (2009) - Rated 18 Feb 2015
90 67% World War Z (2013) - Rated 18 Feb 2015
56 9% The Ring Two (2005) - Rated 18 Feb 2015
86 52% The Cabin in the Woods (2012) - Rated 18 Feb 2015
92 73% The Grudge (2004) - Rated 18 Feb 2015
74 31% The Ring (2002) - Rated 18 Feb 2015