Zamos

zamos
Flick Fan - 61 Film Ratings
Member Since: 28 Oct 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

51 9% War of the Worlds (2005) - Rated 28 Oct 2015
89 33% Kingsman: The Secret Service (2015) - Rated 28 Oct 2015
92 47% Interstellar (2014) - Rated 28 Oct 2015
88 27% (500) Days of Summer (2009) - Rated 28 Oct 2015
32 2% Fantastic Four (2005) - Rated 28 Oct 2015
75 17% American Psycho (2000) - Rated 28 Oct 2015
53 12% Independence Day (1996) - Rated 28 Oct 2015
97 84% The Truman Show (1998) - Rated 28 Oct 2015
90 38% Donnie Darko (2001) - Rated 28 Oct 2015
89 33% Thank You for Smoking (2006) - Rated 28 Oct 2015