Zee

zee
Film Freak - 728 Film Ratings
Member Since: 14 Feb 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 78% Kingdom of Heaven (2005) - Rated 15 Feb 2012
77 71% Teenage Mutant Ninja Turtles (1990) - Rated 15 Feb 2012
75 63% Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011) - Rated 15 Feb 2012
68 54% Albert Nobbs (2011) - Rated 15 Feb 2012
82 87% The Adventures of Tintin (2011) - Rated 15 Feb 2012
65 39% Leatherheads (2008) - Rated 15 Feb 2012
70 58% Casualties of War (1989) - Rated 15 Feb 2012
70 58% Superman III (1983) - Rated 15 Feb 2012
78 78% The Legend of Zorro (2005) - Rated 15 Feb 2012
87 91% The Abyss (1989) - Rated 15 Feb 2012