Zelikov

zelikov
Flick Fan - 30 Film Ratings
Member Since: 12 Aug 2016
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 60% Suspiria (1977) - Rated 12 Aug 2016
65 35% Koyaanisqatsi (1982) - Rated 12 Aug 2016
55 30% Run Lola Run (1998) - Rated 12 Aug 2016
92 71% The Thing (1982) - Rated 12 Aug 2016
75 43% Stand by Me (1986) - Rated 12 Aug 2016
55 30% Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) - Rated 12 Aug 2016
88 65% Army of Darkness (1993) - Rated 12 Aug 2016
85 60% Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Rated 12 Aug 2016
96 81% Her (2013) - Rated 12 Aug 2016
80 51% The Lego Movie (2014) - Rated 12 Aug 2016