Zellgodus

zellgodus
Flick Fan - 34 Film Ratings
Member Since: 13 Oct 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 73% Akira (1988) - Rated 13 Oct 2017
76 11% Transporter 2 (2005) - Rated 13 Oct 2017
80 47% The Interview (2014) - Rated 13 Oct 2017
83 54% Bruce Almighty (2003) - Rated 13 Oct 2017
80 47% The World's End (2013) - Rated 13 Oct 2017
92 92% Die Hard (1988) - Rated 13 Oct 2017
93 95% Captain America: Civil War (2016) - Rated 13 Oct 2017
73 4% Charlie's Angels: Full Throttle (2003) - Rated 13 Oct 2017
85 64% South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - Rated 13 Oct 2017
76 11% A Dangerous Method (2011) - Rated 13 Oct 2017