Zeppub

zeppub
Flick Fan - 61 Film Ratings
Member Since: 30 May 2017
Location: ?anl?urfa, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Coffee & AC / DC Lover

more Recent Ratings

80 37% Predestination (2014) - Rated 11 Jun 2017
90 72% Eskiya (1996) - Rated 11 Jun 2017
75 19% Léon: The Professional (1994) - Rated 11 Jun 2017
80 37% Koçum benim (2002) - Rated 04 Jun 2017
90 72% The Incredible Hulk (2008) - Rated 04 Jun 2017
73 13% Batman & Robin (1997) - Rated 04 Jun 2017
83 52% King Kong (2005) - Rated 04 Jun 2017
90 72% Patch Adams (1998) - Rated 04 Jun 2017
90 72% Iron Man 2 (2010) - Rated 04 Jun 2017
75 19% Click (2006) - Rated 04 Jun 2017