Zero Kane

zero_kane
Flick Fan - 53 Film Ratings
Member Since: 08 Feb 2022
Location: Michigan, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 80% The Tale of Zatoichi (1962) - Rated 28 Mar 2022
83 72% Big Trouble in Little China (1986) - Rated 09 Feb 2022
85 80% The Thing (1982) - Rated 09 Feb 2022
82 67% Phantom Thread (2017) - Rated 09 Feb 2022
83 72% There Will Be Blood (2007) - Rated 09 Feb 2022
86 86% Boogie Nights (1997) - Rated 09 Feb 2022
85 80% The Matrix (1999) - Rated 09 Feb 2022
89 91% The Shining (1980) - Rated 09 Feb 2022
90 95% Paths of Glory (1957) - Rated 09 Feb 2022
80 57% Lolita (1962) - Rated 09 Feb 2022