Zerokon

zerokon
Flick Fan - 56 Film Ratings
Member Since: 27 Aug 2015
Location: Serbia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 95% Rush (2013) - Rated 29 Aug 2015
80 68% X-Men (2000) - Rated 29 Aug 2015
73 31% The Terminator (1984) - Rated 29 Aug 2015
80 68% Van Helsing (2004) - Rated 29 Aug 2015
85 83% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 29 Aug 2015
85 83% I, Frankenstein (2014) - Rated 27 Aug 2015
95 99% Rurouni Kenshin: The Legend Ends (2014) - Rated 27 Aug 2015
85 83% Rurouni Kenshin: Kyoto Inferno (2014) - Rated 27 Aug 2015
85 83% Rurouni Kenshin (2012) - Rated 27 Aug 2015
75 41% Constantine (2005) - Rated 27 Aug 2015