Zetofly

zetofly
Flick Fan - 38 Film Ratings
Member Since: 12 Jun 2017
Location: Czech Republic
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 84% Intouchables (2011) - Rated 12 Jun 2017
60 10% Cloud Atlas (2012) - Rated 12 Jun 2017
70 19% Rush (2013) - Rated 12 Jun 2017
85 56% Platoon (1986) - Rated 12 Jun 2017
80 42% Black Hawk Down (2001) - Rated 12 Jun 2017
80 42% The Martian (2015) - Rated 12 Jun 2017
90 68% The Matrix Reloaded (2003) - Rated 12 Jun 2017
65 14% American Sniper (2014) - Rated 12 Jun 2017
85 56% V for Vendetta (2006) - Rated 12 Jun 2017
85 56% Pulp Fiction (1994) - Rated 12 Jun 2017